Finančné služby
Air Bank a.s. Banková inštitúcia, ktorá na českom trhu pôsobí od konca roka 2011. Poskytuje finančné služby retailovým klientom. Okrem inovatívneho internetového bankovníctva disponuje vlastnou pobočkovou sieťou. Je súčasťou finančnej skupiny PPF.
Berklin Management & Consulting, s.r.o. Činnosť podnikateľských, finančných, organizačných a ekonomických poradcov.
Citfin - Finanční trhy, a.s. Ponúka výhodné zmenné kurzy a bankové účty pre malé a stredné podniky obchodujúce so zahraničím.
FAIR PLAY TREND, a.s. Spoločnosť sa zaoberá dovozom, distribúciou a servisom výherných hracích prístrojov a zábavných prostriedkov.
Financial House spol. s r.o. Spoločnosť Financial House prináša svojim klientom prehľadnú ponuku najvýhodnejších poskytovateľov pôžičiek a úverov. Na jednom mieste tak nájdete prehľad o tom, aké podmienky a výhody jednotlivé ponuky majú.
Home Credit a.s. Jeden z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania v Českej republike. Poskytuje účelové a bezúčelové financovanie prostredníctvom spotrebiteľských a revolvingových úverov, produktové portfólio doplňujú hotovostné pôžičky.
Home Credit Slovakia a.s. Popredný poskytovateľ spotrebiteľského financovania na Slovensku. Ponúka účelové a bezúčelové financovanie prostredníctvom spotrebiteľských a revolvingových úverov, produktové portfólio doplňujú hotovostné pôžičky.
MIRACON s.r.o. Sprostredkovateľ hotovostných úverov, pôžičiek založených automobilom či úverov na nákup ojazdených automobilov.
MULTIRENT a.s. Poskytovateľ finančných služieb, poskytovateľ pôžičiek na vybavenie domácností.
NATLAND GROUP LIMITED Ponúka služby v oblasti financovania podnikateľských zámerov, rizikového kapitálu a investovania finančných prostriedkov do malých a stredných firiem.
SI Corporate Finance, a.s. Ponúka poradenské a konzultačné služby v oblasti finančníctva.