Obchodné spoločnosti
BATIST Medical SK, s.r.o. Spoločnosť sa zaoberá distribúciou a predajom zdravotníckych a hygienických prostriedkov - obväzov, náplastí, fixačných systémov.
BATIST s.r.o. Popredný výrobca a distribútor zdravotníckych a hygienických prostriedkov.
BS vinařské potřeby s.r.o. Spoločnosť BS vinařské potřeby s.r.o. predstavuje ako veľkoobchodnú, tak maloobchodnú sieť so sortimentom zloženom z viac ako 3.000 položiek tovaru pre pestovanie viniča, produkciu vína a v neposlednej rade taktiež k jeho kultúrnej konzumácii.
COPY SERVIS spol. s r.o. Spoločnosť COPY SERVIS spol. s r.o. je jeden z hlavných, oficiálnych a certifikovaných partnerov spoločnosti Canon a Rex-Rotary v Českej republike.
CREDO-ELEKTRO spol. s r.o. CREDO-ELEKTRO je dynamicky sa rozvíjajúca firma zameraná predovšetkým na výrobu a dodávky elektro rozvádzačov nn do 1000 V podľa ČSN EN 60439-1.
Dárky s.r.o. Spoločnosť sa už viac ako 12 rokov zaoberá reklamnými predmetmi najvyššej kvality. Spoločnosť Dárky s.r.o. je taktiež popredným dodávateľom švajčiarskych písacích potrieb Prodir na český trh
DEMONTA Trade SE Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa importom kovových odpadov a polotovarov z farebných kovov.
DF Partner s.r.o. Výroba a distribúcia značkovej autochémie a autokozmetiky, olejov, mazív a autožiaroviek.
Egeria s.r.o. Významný distribútor a predajca pohonných hmôt.
Eni Česká republika, s.r.o. Čerpacie stanice AGIP Eni Česká republika, s.r.o.
FAMILY DAVO, s.r.o. Spoločnosť Family DAVO je výrobcom a distribútorom cereálnych výrobkov (müsli, obilných vankúšikov) a citrónových koncentrátov do veľkých obchodných reťazcov a veľkoobchodov.
FitOut Budapest Kft. Líder na maďarskom trhu v oblasti produktov a služieb pre tvorbu a vybavenie interiéru formou dodávky na kľúč.
G7, a.s. Spoločnosť G7, a.s. Litvínov, dodávateľ pohonných hmôt, vysoká úroveň služieb.
GANT Czech Republic s.r.o. Veľkoobchodný a maloobchodný predajca oblečenia značky GANT.
GANT Hungary Kft Maďarské zastúpenie svetoznámej značky GANT - veľkoobchodný a maloobchodný predajca odevov s označením GANT.
GREAT UNITED TRADING, s.r.o. Veľkoobchodný a maloobchodný predajca odevov značky TIME OUT.
HSW Signall s.r.o. Popredný dodávateľ materiálov a zariadení pre veľkoformátovú digitálnu tlač a signmaking. Súčasťou dodávok je technická a servisná podpora všetkých zariadení. Školenie obsluhy a servisná údržba tlačiarní, vytváranie farebných kalibrácií pre tlačiarenské materiály.
iMi Partner, a.s. Špecialista na reklamné predmety v Českej republike.
iMi Trade, s.r.o. Špecialista na reklamné predmety na Slovensku.
inSPORTline shops s.r.o. Spoločnosť inSPORTline ponúka kompletné vybavenie pre fitnes: rotopédy, ellipticaly, cyklotrenažéry, bežecké pásy, posilňovacie veže a lavice, činky, trampolíny atď.
INVA Building Materials s.r.o. Spoločnosť INVA Building Materials s.r.o. je exkluzívnym dodávateľom produktov stavebnej chémie značky SOUDAL v Českej republike a na Slovensku.
ITEMA, spol. s r.o. Spoločnosť sa venuje predaju sadrokartónu, tepelných izolácií a hydroizolácií. Ponúka ucelený sortiment stavebnín.
JOYCE ČR, s.r.o. Výhradný dovozca komunikačných a sieťových produktov značky WELL a priamym dovozcom WiFi produktov značky ASUS.
K.A.L.T. Logistic s.r.o. Spoločnosť K.A.L.T. Logistic zabezpečuje prepravu do zemí európskej únie a to predovšetkým na Slovensko, do Nemecka, Talianska, Francúzka, Belgicka a Holandska.
Kostečka Group spol. s r.o. Obchodná, montážna a servisná organizácia v oblasti tepelných čerpadiel, klimatizácií.
MAGNUM CAR, a.s. Autorizovaný predajca automobilov ŠKODA.
MARTEK MEDICAL a.s. Najväčší distribútor zdravotníckeho materiálu, prístrojovej techniky, dezinfekčných, čistiacich a upratovacích prostriedkov, inkontinenčných pomôcok a všetkého ostatného materiálu potrebného pre všetky typy zdravotníckych zariadení v Českej republike.
MBM, spol.s r.o. Veľkoobchodný a maloobchodný predaj nástrojov na obrábanie kovov, upínacieho náradia, meradiel, elektrického ručného náradia, brusiva a ručného náradia.
MEDICAL GROUP SK a.s. Distribučná spoločnosť MEDICAL GROUP SK a.s. sa zaoberá veľkodistribúciou liekov, zdravotníckych pomôcok a špeciálneho zdravotníckeho materiálu.
Moravia Systems a.s. Významný dodávateľ priemyselných armatúr, potrubí a potrubných dielov, člen nadnárodnej privátnej finančnej a investičnej skupiny KKCG.
Nakladatelství Fraus, s.r.o. Nakladateľstvo Fraus vydáva a predáva učebnice a materiály pre výuku cudzích jazykov, moderné učebnice pre ZŠ a SŠ v súlade s RVP, školné a študijné slovníky.
PCS spol. s r.o. Skupina PCS združuje niekoľko českých firiem podnikajúcich v oblasti high-technology.
pietro filipi, s.r.o. Česká módna značka pietro filipi – synonymum dizajnového oblečenia pre elegantných a náročných mužov a žien.
Pivovar Nymburk, spol. s r.o. Pivovar Nymburk varí šesť druhov svetlých pív, dve tmavé pivá a niekoľko špeciálnych pív.
ProInterier s.r.o. Spoločnosť zabezpečuje komplexnú vnútornú výstavbu a vybavenie interiérov. Je výhradným dovozcom kobercov Interface a Brintons pre Českú a Slovenskú republiku a kompletného sortimentu zdvojených podláh, priečok, podhľadov spoločnosti Lindner pre Českú republiku.
REPAM ELEKTRO s.r.o. Elektromontážna firma , veľkoobchodný a maloobchodný predajca elektra.
Rock Empire, s.r.o. Výroba outdoorového vybavenia.
ROS, a.s. Autorizovaný predajca osobných a úžitkových automobilov Volkswagen, Škoda a Audi vrátane ich servisu.
Sahm s.r.o. Návrh, vizualizácia, výroba, dekorácia a logistika nápojového skla.
SEALL v.o.s. Spoločnosť sa venuje projekcií, výrobe, modernizácii a servisu hydraulických a pneu systémov. Dodáva skrutky, hadice, rúry, agregáty, čerpadlá, hydromotory, valce, ventily a filtre.
SCHÄFER a SÝKORA s.r.o. Obchodná organizácia v oblastiach svetelnej a automobilovej techniky.
Sittardia s.r.o. Kvalitný dodávateľ služieb v oblasti reklamnej a marketingovej komunikácie. Zaoberá sa tvorbou integrovanej komunikačnej stratégie, zvyšovaním hodnoty značky a reklamnej produkcie.
ŠTROB &, spol. s r.o. Predmetom činností spoločnosti ŠTROB sú kompletné dodávky technických zariadení budov - kúrenie, zdravotná inštalácia, vzduchotechnika, klimatizácia, elektroinštalácia, merania a regulácia, projekcia.
Třinecký inženýring, a.s. Spoločnosť zabezpečuje inžinierske a kompletačné činnosti pri realizácii investičnej výstavby, modernizácii, rekonštrukcií a opráv hlavných hutných agregátov.
U+M Servis s.r.o. Významný dovozca a distribútor poľnohospodárskej techniky. Okrem predaja zabezpečuje servis a financovanie poľnohospodárskej techniky, rovnako ako bezplatnú poradenskú činnosť.