Výrobné spoločnosti
DAFE - PLAST JIHLAVA, s.r.o. Výrobca plastových a hliníkových okien, dverí, presklených fasád a zimných záhrad z profilov REHAU a SCHÜCO.
DESPA OK s.r.o. Výroba, servis a predaj manipulačnej techniky.
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s. Vyrába a montuje plastové a hliníkové okná a dvere, realizuje kompletné riešenia fasádnych systémov, domových vchodov. Je výrobcom domových listových schránok a ich zostáv a obchodných regálových systémov.
Elastomer Solutions, s.r.o. Spoločnosť Elastomer Solutions sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom výrobkov z technickej gumy, ako aj z kombinácie technická guma-kov a technická guma-plast pre automobilový priemysel. Okrem Nemecka a Portugalska skupina pôsobí aj na Slovensku, v Beluši pri Púchove.
Elektroporcelán Louny a.s. Elektroporcelán Louny sa zaoberá širokou škálou aplikácií technológie výroby keramiky, napr. keramických izolátorov vrátane oxidovej keramiky.
Elektroprof a.s. Projektovanie a výroba rozvádzačov pre náročných zákazníkov predovšetkým z odboru priemyslovej automatizácie, pracovných strojov, meraní a regulácie.
ELEKTROPROF SVĚTELNÁ TECHNIKA spol. s r.o. Výroba a montáž svietidiel pre interiérové a priemyselné použitie. Svietidlá sú od talianskych firiem Nordex, Solex a FAEL a gréckej firmy Pilux-Dampex. Pri montáži sú použité špičkové komponenty firmy Vossloh-Schwabe, ktoré spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu a spoľahlivosť prevádzky.
HOFMANN BOHEMIA - partner gastronomie, s.r.o. Poradenstvo, predaj, montáž a opravy zariadení pre gastronómiu.
HON a.s. Výroba a predaj: kancelársky nábytok a doplnky, servis s tým spojený. Poskytovanie softvéru pre vypracovanie 3D návrhov zostav a pracovísk.
Honeywell Aerospace Olomouc s.r.o. Jedna z vedúcich spoločnosti v oblasti riadenia budov, významných priemyselných procesov a služieb spojených s letectvom.
Htech cz s.r.o. Pôsobí na trhu v oblasti potravinárskeho a poľnohospodárskeho priemyslu. Návrh, výroba a inštalácia linky pre spracovávanie, dávkovanie a balenie čerstvých, mrazených a ďalších produktov.
Hügli Food s.r.o. Výrobca potravín, sortiment polievok, omáčok, bujónov, zákuskov, koreniacich zmesí, príloh k jedlám a ďalších vhodných kuchárskych pomocníkov.
CHEMOTEX Děčín a.s. Spoločnosť CHEMOTEX Děčín pôsobí v oblasti chemickej výroby priemyslových pomocných prostriedkov.
CHOPA spol. s r.o. Spoločnosť CHOPA patrí svojimi výrobkami v oblasti drogérie a kozmetiky k popredným výrobcom tohto sortimentu v Českej republike.
Indal C&EE s.r.o. Popredný európsky výrobca technického a architektonického osvetlenia.
Jana Večerková - VEST Výroba a predaj slaných trvanlivých tyčiniek, krekerov a praclíkov.
KERAMOST, a.s. Spoločnosť sa zaoberá ťažbou a úpravou ílu, je producentom výrobkov na báze bentonitu.
KERAMTECH s. r. o. Popredný svetový výrobca zlievarenskej keramiky a technického porcelánu.
Liberecké strojírny s.r.o. Patrí medzi popredných európskych dodávateľov potravinárskych zariadení. Výrobný program zahrňuje celú radu technológií a potravinárskych strojov.
Lučební závody Draslovka a.s. Kolín Výroba chemických výrobkov, kvapalných dusíkatých hnojív s obsahom síry, komplexotvorných prípravkov EDTA či akrylátových živíc SOLAKRYL.
MATEZA spol. s r.o. Veľkoobchodný a maloobchodný predaj ložísk, tesnení, mazacej techniky, reťazí, klinových remeňov a ďalších strojárskych súčiastok.
MEGA a.s. Spoločnosť poskytujúca kvalitné technológie a komplexné služby v oblastiach čistenia vôd, povrchových úprav materiálov a ekológie.
MONTOSTROJ a.s. Spoločnosť MONTOSTROJ sa venuje výrobe oceľových konštrukcií, foriem na výrobu betónových dielov, hál na skladovanie stavebných hmôt atď.
OPTYS, spol. s r.o. Ofsetová a digitálna tlačiareň so širokým výrobným programom.
RAVY CZ a.s. Výroba pečených mäsových a lahôdkarských výrobkov.
SCA Packaging Česká republika, s.r.o. Komplexné riešenia balení výrobkov od návrhu obalu po jeho dodanie. Výroba vypalovacích odtlačkov.
Solné mlýny, a.s. Výroba soľných produktov.
Strand s.r.o. Zákazkové spracovanie nerez ocele, komplexné riešenie dopravných a manipulačných problémov pri medzioperačnej a expedičné preprave, výroba atypických architektonických prvkov z nerez ocele, prepojenie IS na s VAULT.
TBG BETONMIX a.s. Výroba, doprava a čerpanie betónu, murovacích mált a poterov. Laboratórna a skúšobná činnosť v oblasti technológie betónu.
TEDOM s.r.o. Výrobná organizácia, výroba motorov, autobusov a nákladných vozidiel.
ZPS Prefix a.s. Strojové obrábanie presných súčiastok, montáž zariadení a ich povrchová úprava lakovaním.